17 marca Miejską Bibliotekę Publiczną w Zgorzelcu odwiedziła grupa przedszkolaków z Przedszkola „Baby City”. Podczas spotkania rozmawialiśmy na temat zbliżającej się wiosny.

Następnie dzieci odgadywały zagadki, obejrzały i wysłuchały bajki pt: "Groszki" Françoise Malnuit zaprezentowanej w formie teatrzyku Kamishibai.

Maluchy z dużym zainteresowaniem poznawały historię „groszka”, który z małego nasionka stał się piękną zieloną roślinką.

Dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach, naśladując ruchy i dźwięki bohaterów opowiadania.

Dziękujemy za odwiedziny w bibliotece.