Z przyczyn niezależnych od nas, informujemy że spotkanie z Marysią Krasowską zostało odwołane. Nową datę spotkania podamy w innym terminie.

Miejska Biblioteka Publiczna w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci i młodzieży zaprasza na spotkanie autorskie z Marią Krasowską w Zgorzelcu - 25 maja, godzina 17.00 w Miejskim Domu Kultury /sala widowiskowa/. Marysia jest znaną youtuberką oraz autorką książek dla młodzieży. Na spotkaniu podzieli się z nami swoimi pasjami podróżniczymi, akrobatycznymi i pisarskimi w które zaangażowała się już jako dziecko.  Chcesz spełniać marzenia? Brakuje Ci odwagi do nauki nowych rzeczy? Boisz się porażki? Marysia podczas spotkania zainspiruje Cię do działania i zdradzi tajemnicę swojej drogi do sukcesu.

Po spotkaniu będzie możliwość kupienia książek autorki w cenie 30 zł.

„Zawsze robiłam rzeczy, które wydawały się niemożliwe” M. Krasowska

Serdecznie zapraszamy !