Masz problem z obsługą telefonu? Nie wiesz, jak pobrać zdjęcia przesłane drogą mailową? Chcesz zapisać się na szczepienie lub załatwić sprawę urzędową przez internet? Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu może Ci w tym pomóc. Rozpoczynamy realizację nowego projektu “Akademia Cyfrowa Mediateki”. Jego celem jest wsparcie osób dorosłych w podnoszeniu kompetencji cyfrowych. Oferujemy indywidualne spotkania edukacyjne z zakresu obsługi komputera oraz urządzeń mobilnych (smartfon, tablet, smartwatch) w Filii nr 1 MBP w Zgorzelcu przy ul. Orzeszkowej 30a. Osobom niechcącym narażać się na kontakt proponujemy poradę telefoniczną i zdalną pomoc w rozwiązaniu problemu związanego z którymś z powyższych zagadnień. Warunkiem udziału w spotkaniu jest wcześniejszy kontakt z Multimedialną Biblioteką Popkulturalną oraz rezerwacja terminu. Zgłaszać się mogą osoby dorosłe, niezależnie od wieku. Oferta jest bezpłatna. Zapisy odbywają się drogą telefoniczną (756408856), mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) bądź przez naszą stronę na Facebooku. Liczba miejsc jest ograniczona. W bibliotece obowiązuje reżim sanitarny, prosimy o zachowanie niezbędnych środków bezpieczeństwa. Zapraszamy.