Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu zaprasza na spotkanie podsumowujące projekt "Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni" oraz wieczór poetycki z Katarzyną Mazur, mieszkanką Pieńska, autorką tomiku wierszy “Westchnienia”. Oprawa muzyczna spotkania i tłumaczenie wierszy Poetki na język ukraiński - Olga Kuzovkova. Wiersze czytają: Autorka, Olga Kuzovkova i Helena Boiko.

Czwartek, 21.12.2023 r. o godz. 17:30 w Miejskim Klubie Seniora w Zgorzelcu (ul. Mickiewicza 13).

Міська Публічна Бібліотека в Згожельці запрошує на Зустріч за підсумками проекту: «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» І вечір поезії Katarzyny Mazur мешканки міста Пєньск, авторки збірки віршів "Зітхання". Музичний супровід і переклад віршів українською мовою- Ольга Кузовкова. Читають: Katarzyna Mazur, Olga Kuzovkova, Helena Boiko

Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni" jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International.
Проект «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізується Фундацією розвиткуінф ормаційного суспільства у партнерстві з Save the Children Internation.