Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu zaprasza na spotkanie z Jolantą Marią Kaletą, autorką powieści zainspirowanych historią Dolnego Śląska. Spotkanie odbędzie się 10 października 2023 r. o godz. 17:00 w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu.

Jolanta Maria Kaleta, z wykształcenia historyczka, pracowała w Muzeum Historycznym Wrocławia i Muzeum Medalierstwa we Wrocławiu, uczyła historii we wrocławskich liceach.

Napisała 12 powieści kryminalno-sensacyjnych zainspirowanych tajemnicami Dolnego Śląska z czasów II wojny światowej i skarbami ukrytymi przez uciekających Niemców oraz dwie trylogie.

Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książek autorki.

Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu zaprasza na spotkanie autorskie z Jolantą Marią Kaletą, pisarką, z wykształcenia historyczką, autorką powieści zainspirowanych historią Dolnego Śląska. 10 października 2023  godz. 17:00. Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu, ul. Parkowa 1. Wstęp wolny.